Перейти до вмісту
Коли потрібно їсти протеїнові батончики: до чи після тренування?

Коли потрібно їсти протеїнові батончики: до чи після тренування?

В нашому блозі ми продовжуємо розповідати про батончики FIZI та відповідати на найпопулярніші запитання про них. «Коли їсти протеїновий батончик: до чи після тренування?» – одне з найпопулярніших запитань, яке постійно задають наші клієнти при першому замовленні білкових барів. А й справді, який найкращий час для білкового перекусу, щоб він приніс максимальну користь організму?

Коли найкраще з’їсти протеїновий батончик?

Під час силових вправ м'язи працюють настільки інтенсивно, що потребують додаткових джерел енергії. Саме тому в нашому організмі закладена функція розщеплення глюкози, яка знаходиться в м'язах у вигляді молекул глікогена і здатна вивільнити додаткову енергію. Якщо ви регулярно займаєтесь силовими навантаженнями, найкраще з’їсти протеїнові батончики після тренування. Вони здатні швидко надати організму додаткові амінокислоти, які він може використати для відновлення м’язових волокон та нарощування мускулатури.

Після тренування у вас є певний час, щоб споживати білок, а ваші м’язи могли його одразу використати для відновлення. Це так зване «анаболічне вікно» – стан, коли тіло відчуває гостру потребу в поживних речовинах (переважно вуглеводах та білках). Спортсмени та дієтологи вважають це оптимальним часом, щоб отримати максимум від високобілкових продуктів. Порції 10-15 грамів білка після тренування буде достатньо, щоб забезпечити м’язи необхідними поживними речовинами. Всі батончики FIZI з лінійки Protein потрапляють в цей діапазон, адже мають 12-14 грамів білка в кожному.

Якщо між основними прийомами їжі проходить понад 4 години, протеїновий батончик є чудовим способом отримати додатковий білок. Якщо ви запланували заняття спортом, слід з’їсти протеїновий батончик до тренування, приблизно за 1-2 години до початку. Корисний перекус забезпечить організм енергією та додатковими амінокислотами і ви зможете тренуватися без відчуття слабкості та втоми.

Відповідь на запитання «коли краще їсти протеїнові батончики, до чи після тренування?», не може бути універсальною для кожного. Це напряму залежить від вас, потреб вашого орагнізму, режиму дня та способу життя. Немає ідеального та універсального для всіх часу – протеїнові батончики є  чудовим перекусом як перед заняттям спортом, так і після. Якщо ви дотримуєтеся строгої спортивної дієти, ми можемо порекомендувати вам обирати білкові батончики з більшим вмістом вуглеводів перед тренуванням і варіанти з меншою кількістю вуглеводів – після навантажень. 

коли краще їсти протеїнові батончики до чи після тренування

Кому можна їсти протеїнові батончики?

Ви скоріше за все чули, що білкові бари потрібні людям, які прагнуть наростити м’язи та суворо дотримуються дієти. Але ці солодощі створені не тільки для важкоатлетів та бодібілдерів! 

Кожен, хто піклується про своє здоров’я та веде активний спосіб життя, може скористатися перевагами протеїнових батончиків. Наприклад, після пробіжки чи відвідування заняття з пілатесу, додаткова порція протеїну допоможе вашим м’язам ефективно відновитися та зменшити біль після тренування. І навпаки, з’ївши один батончик перед кардіо-тренуванням, ви отримаєте заряд енергії, особливо якщо в ньому багато вуглеводів з натуральних інгредієнтів. Звичайно, протеїнові батончики потрібно їсти не тільки до чи після тренування, а й коли ви потребуєте додаткових поживних речовин поза спортзалом – в дорозі, на прогулянці чи просто посеред напруженого дня. Прагніть вживати з їжею 20-30 г білка кожні 3-4 години, щоб максимально покривати потреби власного організму та підтримувати роботу м’язів.

Батончики FIZI сміливо можна обирати для перекусу в будь-яку частину дня, щоб збільшити споживання білка. Можна їсти протеїнові батончики до чи після тренування, між основними прийомами їжі, як доповнення до чашки зігріваючого чаю чи навіть для того, щоб приборкати тягу до шкідливих солодощів. Вони ідеально підходять для тих, хто хоче урізноманітити свій раціон, додати в щоденне меню більше смаків та корисних перекусів.

Старіший пост
Новіший пост

Цікаво подивитись на батончики FIZI?

Слідкуй за нами в Instagram

Закрити (esc)

Відгуки

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.