Перейти до вмісту

білок

5 лис 2022 р.

Коли потрібно їсти протеїнові батончики: до чи після тренування?

Відповідь на запитання «коли краще їсти протеїнові батончики, до чи після тренування?», не може бути універсальною для кожного. Це напряму залежить від вас, потреб вашого орагнізму, режиму дня та способу життя. Немає ідеального та універсального для всіх часу – протеїнові батончики є  чудовим перекусом як перед заняттям спортом, так і після. Якщо ви дотримуєтеся строгої спортивної дієти, ми можемо порекомендувати вам обирати білкові батончики з більшим вмістом вуглеводів перед тренуванням і варіанти з меншою кількістю вуглеводів – після навантажень.

4 жов 2022 р.

Що таке протеїн та яка його роль у раціоні

Протеїн – це білок, незамінний макроелемент, який відповідає за ріст і відновлення клітин всіх систем організму. Саме означення «протеїн» увійшло в нашу мову з англійської і походить від грецького слова «protos», що означає «перший, базовий», як визнання того, настільки білок важливий для життя. Хімічно білки складаються з будівельних блоків, відомих як амінокислоти. В їжі рослинного та тваринного походження зустрічається 20 різних амінокислот. Щоб краще зрозуміти, як з такої кількості видів простих молекул утворюються різноманітні білки, уявімо, що амінокислоти – це літери, а протеїни – це слова.  Подібно до цього, «букви» амінокислот можна комбінувати мільйонами різних способів, створюючи різноманітні «слова».

21 вер 2022 р.

Користь протеїнових батончиків: їсти чи ні?

Як визначити, чи корисний протеїновий батончик? Якщо для білкової основи батончика використано якісні інгредієнти рослинного походження, то він дійсно слугуватиме чудовим джерелом необхідних амінокислот. А от продукти з високим вмістом цукру та нездорових жирів можуть принести більше шкоди, ніж користі для вашого здоров’я та фізичної форми.
Закрити (esc)

Відгуки

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.