Перейти до вмісту

Блог

5 лип 2024 р.

Яка різниця між рослинними та тваринними білками?

Білок — це один з найважливіших елементів для нашого організму. Саме він формує наші м’язи, підтримує імунну систему та відповідає за швидке відновлення після навантажень. Білки, види яких містяться в різних продуктах, є важливими для збалансованого харчування Найбільш відоме та доступне джерело білків — це м’ясо. Але є люди, які свідомо відмовилися від продуктів тваринного походження та вживають виключно рослинні білки. Чи справді рослинні білки такі ж корисні, як і тваринні? Розберемося сьогодні разом! 

5 чер 2024 р.

Чому пити воду так важливо?

Зізнавайтесь, ви маєте біля себе пляшку простої води, щоб протягом дня робити кілька ковтків? Якщо так, то вітаємо, ви пройшли базовий рівень велнесу! А, якщо ви не любите пити воду, набирайте склянку вже зараз і гайда читати наш матеріал про наслідки зневоднення. Обіцяємо, після прочитання у вас виникне бажання купити собі свою пляшку для води і стежити за водним балансом!

24 тра 2024 р.

«Бути окей»: що таке ментальне здоров’я і як його досягти? 

Гайда дізнаватися що таке ментальне здоров’я, як покращити свій стан та допомогти собі проживати важкі дні. 

15 тра 2024 р.

Чи справді «ми — це те, що ми їмо»? Розповідаємо як харчування впливає на ментальне здоров’я

Те, що ми їмо, впливає на наше самопочуття, здатність переживати стрес, спосіб життя та навіть ментальне здоров’я. В статті розберемось, як харчування впливає на здоров’я людини і як це покращити (і харчування, і здоров’я).

6 тра 2024 р.

Протеїн для схуднення: ефективні стратегії та рекомендації

Протеїн — це game changer в схудненні та здоровому способі життя. Він відповідає майже за кожен важливий процес, його нестача шкодить організму, а достатня кількість протеїну гарантує ефективне схуднення, жироспалювання та хороше самопочуття. То, що це таке, чому він настільки важливий і як вибрати протеїн для схуднення? 

1 тра 2024 р.

Що таке дефіцит калорії і чи справді він працює при схудненні?

У вас було таке, що ви були настільки зайняті справами, що їли менше, аніж зазвичай? Десь ходили, працювали і встигали лише перекусити улюбленим баточником FIZI. Що ж, друзі, це і є дефіцит калорій. Серед нутриціологів та науковців є безліч думок щодо цього: чи корисний дефіцит калорій, яким він має бути і чи не нашкодить нашому організму. Беріть таблички з розрахунком калорій (жартуємо) і гайда розбиратися в цьому разом! 

23 кві 2024 р.

Як забезпечити здорове харчування для ваших дітей: секрети та підказки

Поговоримо про правила здорового харчування для дітей: як допомогти дитині побудувати правильні стосунки з їжею, як сформувати корисний та поживний раціон, як пояснити дітям, що солодке – це не сніданок і як виховати здорові звички.

9 кві 2024 р.

Найбільший збір is done!

Юху! Соціальну місію "Brownie Babe" завершено💚З 01.02 - 04.04 10 грн з онлайн-продажу кожного батончика цього смаку й...

28 бер 2024 р.

Матча: суперфуд чи хайп для здорового харчування?

Ви всі вже напевно бачили, чули чи куштували матчу. Популярність матча зросла за останній рік: якщо раніше це був рідкісний і для декого дивний напій, то зараз його можна замовити в будь-якій кав’ярні. В цій статті ми розберемось про походження матчі, її користь та шкоду та як вибрати якісну матчу. Готуйте свої вінчики для збивання і гайда дізнаватися більше! 

18 бер 2024 р.

Де міститься білок і чому він настільки важливий?

Всі ми знаємо, що їсти білкові продукти — корисно. Наприклад, додавати до свого щоденного раціону м’ясо, рибу чи яйця. Але чому їжа, багата на білки настільки важлива для нашого організму та здоров’я? І скільки білка потрібно, щоб почуватися добре? Поговоримо про роль білка в організмі та де його шукати в продуктах.

12 бер 2024 р.

Збалансована тарілка харчування. Що це і як її складати?

Тарілка правильного харчування — це концепція правильного раціону, яку затвердила Гарвардська школа громадського здор...

22 лют 2024 р.

Що таке протеїн і як його вживати?

Протеїн, себто білок, є необхідним й незамінним елементом харчування кожного. Звичка отримувати більші порції білка з протеїном загалом не шкідлива – головне знати, який саме протеїн ви вживаєте та як він зроблений. Найважливіше про порошки протеїну розповідаємо в матеріалі. 
Закрити (esc)

Відгуки

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.