Перейти до вмісту

Блог

22 лют 2024 р.

Що таке протеїн і як його вживати?

Протеїн, себто білок, є необхідним й незамінним елементом харчування кожного. Звичка отримувати більші порції білка з протеїном загалом не шкідлива – головне знати, який саме протеїн ви вживаєте та як він зроблений. Найважливіше про порошки протеїну розповідаємо в матеріалі. 

25 січ 2024 р.

Як обрати безпечну та екологічну побутову хімію?

Розповідаємо, як створити здорове середовище вдома, щоб жити у чистому просторі із турботою про природу.

17 січ 2024 р.

Новорічні дива з FIZI💚

Yeap, ще одна соціальна місія завершена!У грудні FIZI запустили новий батон "Santa's Special" зі смаком різдвяного шт...

15 січ 2024 р.

Суплементи — нова назва БАДів чи щось нове?

Суплементи, з англійської supplements, це харчові біологічно активні добавки, у складі яких є активні речовини, необхідні для здорового функціонування організму людини. Це можуть бути вітаміни, мінерали, жири, пробіотики, протеїн, амінокислоти, ботанічні екстракти та інші природні інгредієнти. Використовуються суплементи як доповнення раціону, щоб запобігти дефіцитам необхідних речовин, яких може не вистачати з харчуванням. 

11 січ 2024 р.

Модно бути веганом: як рослинне харчування насправді впливає на здоров’я

Якщо ще декілька років тому рослинне харчування здавалося трендом, то нині вибір бути веганом може бути продиктовано різними причинами. На зміну харчових звичок мотивують культурні впливи, соціальні аспекти, розвиток харчової промисловості, а ще – турбота про навколишнє середовище та етичний аспект поводження з тваринами. Розповідаємо все про веганство: як правильно переходити, яких змін очікувати та як зробити так, щоб організм отримував всі потрібні речовини.

8 січ 2024 р.

Ідеальні ранкові вправи для початку дня

Кожен знає – фізична активність є необхідною, коли є бажання мати справний організм. Також відомо, що фізична активність – це як прогулянка протягом 30 хвилин чи активне прибирання вдома, так і півтори години йоги чи година в спортзалі. У матеріалі розповідаємо, що таке ефективна зарядка, від чого залежить зарядження енергією та який він насправді – здоровий старт дня. 

26 гру 2023 р.

Магія початку дня: секрети здорового ранку

Ранок зазвичай є тією частиною дня, яку або люблять, або ненавидять. Він асоціюється з раннім підйомом, неможливістю поснідати та роздратуванням, яке буде із вами решту дня. Однак це скоріше перебільшене сприйняття того, як виглядає початок дня, аніж реальність. Гарний ранок – це старт дня, який дарує позитивний настрій, на який ми налаштовуємося з вечора. Більше про це та корисні поради, як розпочинати свої дні приємно, читайте в матеріалі.

11 гру 2023 р.

Від ягід до насіння: у чому секрет суперфудів?

Що таке суперфуд? Чому суперфуди вважаються надзвичайно корисною їжею? Наскільки маркетинг є причиною розвитку тренду на вживання суперфудів та популярність яких продуктів є виправданою? Розбираємося, яка є доказова база на користь суперфудів та що насправді треба їсти для здоров’я.

27 лис 2023 р.

#Рожевтень з FIZI 💖

FIZI долучились до великого благодійного збору Inspiration Family для закупівлі життєво необхідних препаратів для жін...

8 лис 2023 р.

Емульгатор лецитин — що це і чому його додають у батончики FIZI

Майже кожен продукт, який ми купуємо в супермаркеті, містить емульгатори та стабілізатори. Емульгатор лецитин – один з них. Ця харчова добавка може бути рослинного або тваринного походження й використовується для покращення текстури різних продуктів: зокрема хліба, солодощів, соусів. А ще лецитин є корисним для здорової роботи мозку, нервової системи та серця. Детальніше про властивості цього стабілізатора та його використання читайте в матеріалі. 

2 лис 2023 р.

Що таке мальтитол та чому його додають в батончики FIZI?

Відомо, що білий цукор не є ворогом здорового харчування, якщо вживати його в міру й мати здоровий організм. Однак коли ви хочете максимально звільнити своє харчування від надто перероблених та рафінованих продуктів й інгредієнтів або маєте показання для обмеження солодкого, варто звернути увагу на альтернативи цукру. Є така речовина, як мальтитол – замінник цукру, який використовують у харчовій промисловості взагалі й особливо у корисних десертах та інших продуктах здорового харчування. Про нього й розповідаємо далі. 

3 жов 2023 р.

Нова лінійка батончиків Keto: що потрібно знати

Нова лінійка батончиків Keto від FIZI – це нові смаки, нова філософія та нова підтримка для тіла та настрою, коли солодкого і хочеться, і можна. Новенькі Keto-батончики постачають в організм енергію, покращують роботу мозку, сприяють зниженню ваги та є відмінним вибором для втамування спраги солодкого на дієті ви чи ні. Розповідаємо, що треба знати про нові батончики FIZI та гарантуємо – ви неодмінно захочете їх скуштувати. 
Закрити (esc)

Відгуки

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.